גלריית תמונות

שקופית קודמת
שקופית הבאה

בנייה ותחזוקת .

אקווריום הוא הדרך הטובה ביותר להכניס את הטבע החי והמדהים ישירות הביתה או למשרד ולקבל פיסת גן עדן קטנה מתוך הטבע הימי האינסופי שקיים אי שם רחוק מהסלון שלכם.
אקווריום שנבנה ועוצב באופן מקצועי לא רק יספק לכם רוגע, שלווה ויופי בלתי רגיל  שכולם יקנאו בו אלא גם יתן לכם שקט נפשי. בנייה ועיצוב מקצועי של אקווריום הם אספקטים חשובים לשמירת היופי לתווך רחוק. תחזוקת האקווריום תשמור על הדגים והצמחים שלכם חיים ובריאים.

בריכות נוי כמו אקווריומים ניתן לעצב כיד הדמיון ולשלב בגינות קיימות או לעצב סביבן גינות ייעודיות. בריכת נוי בגינה היא לכל הדעות אטרקציה מדהימה, בין אם זה כשמגיעים האורחים, מוקדם בבוקר עם כוס קפה ליד או בשבת בצהריים, צפייה בטבע הוכחה כמרגיעה את הנשמה ומפתחת יצירתיות ומה יותר טוב מחלקת אבע קטנה אצלכם בגינה?

בבריכת נוי ניתן לשלב דגים מרהיבים וצמחים יפיפיים, שושנות מים, תאורת לד ודקורציות מרשימות.

ציוד הוא אחד הנושאים החשובים ביותר לכל בעל אקווריום / בריכת דגים. ציוד לא איכותי או שימוש לא נכון בציוד יכול לגרום לנזק רב עד קריסה טוטלית של המערכת ומוות של הדגים. מומלץ לרכוש ציוד אמין מחברות וספקים מוכרים ולהתייעץ עם בעל מקצוע לגבי אופן השימוש הנכון בציוד.

אשמח לסייע לכם באספקת ציוד איכותי והתקנתו.

לשם זה התכנסנו… דגי נוי ומצחי אקווריום ובריכות ניתן למצוא במגוון מקומות בארץ אבל במידה ונמאס לכם לבזבז זמן על  נסיעות, לשלם ביוקר או לחשוש מההובלה אשמח להיות הספק האישי שלכם. בזכות קשרי ארוכי השנים בתחום וניסיוני אני יודע להמלית לכם על שילוב בין אוכלוסיות דגים וצמחים, שילוב ציוד נכון וכמו כן לספק לכם את כל הנדרש ממש עד הבית!

גם ב-2020 הובלת אקווריום היא עדיין משימה מורכבת, מסורבלת ולא נוחה עם סכנות רבות (בעיקר שיתנפץ וילך האקווריום), אשמח לסייע בכל הובלה לרבות פירוק הציוד באופן בטיחותי והובלה מקצועית עד היעד הנדרש.

מרגישים שאתם צריכים עזרה? משהו לא מסתדר? הגיע הזמן לערב בעל מקצוע? סיוע וייעוץ מקצועיים הם תמיד פתרון מצוין לכל בעיה ובכל תחום, כולנו מתייעצים עם אנשים שמבינים יותר מאיתנו תחומים רבים בחיינו ועל אף האינטרנט המפותח לפעמים נדרש מענה מבעל מקצוע שיודע לייעץ ולפתור את הבעיה בביטחון ומתוך ניסיון רב שנים.

דילוג לתוכן